Krížom-krážom.eu

Facebook profil
« späť

» Pamätné tabule v okrese Bratislava II

RUŽINOV. Reliéf 1.

Pamiatkový objekt NKP Administratívna budova vyhlásený v roku 2007. Vsadený figurálny reliéf. Reliéf oráča, roľníka s pluhom, koňmi a kravami, sa nachádza na západnej fasáde. Vznikol v rokoch 1935-1937. Jeho autorom je Alojz Rigele. Nachádza sa na administratívnej budove na Radničnom námestí 7.

 

RUŽINOV. Reliéf 2.

Pamiatkový objekt NKP Administratívna budova vyhlásený v roku 2007. Vsadený figurálny reliéf. Reliéf kosca, roľníka s kosou a obilím v ruke, sa nachádza na južnej fasáde. Vznikol v rokoch 1935-1937. Jeho autorom je Alojz Rigele. Nachádza sa na administratívnej budove na Radničnom námestí 7.

 

RUŽINOV. Reliéf 3.

Pamiatkový objekt NKP Administratívna budova vyhlásený v roku 2007. Vsadený figurálny reliéf. Reliéf kočiša s lampášom a bičíkom sa nachádza na južnej fasáde. Vznikol v rokoch 1935-1937. Jeho autorom je Alojz Rigele. Nachádza sa na administratívnej budove na Radničnom námestí 7.

 

RUŽINOV. Reliéf 4.

Pamiatkový objekt NKP Administratívna budova vyhlásený v roku 2007. Vsadený figurálny reliéf. Reliéf murára s kelňou a trojuholníkom sa nachádza na južnej fasáde. Vznikol v rokoch 1935-1937. Jeho autorom je Alojz Rigele. Nachádza sa na administratívnej budove na Radničnom námestí 7.

 

RUŽINOV. Reliéf 5.

Pamiatkový objekt NKP Administratívna budova vyhlásený v roku 2007. Vsadený figurálny reliéf. Reliéf kováča s kladivom a nákovou sa nachádza na južnej fasáde. Vznikol v rokoch 1935-1937. Jeho autorom je Alojz Rigele. Nachádza sa na administratívnej budove na Radničnom námestí 7.

» Najnovšie

Pramene a studničky v okrese Trenčín

ADAMOVSKÉ KOCHANOVCE. Studňa vo dvore domu č.1. Prameň minerálnej vody sa na …

Pramene a studničky v okrese Prievidza

Nemáme žiadne informácie o prameňoch a studničkách v okrese. …

Pramene a studničky v okrese Partizánske

VEĽKÝ KLÍŽ Pod hradbami starodávneho kláštora vyviera voda. Nachádza sa tam …

Pramene a studničky v okrese Nové Mesto nad Váhom

DASTÍNSKA KYSELKA V NOVEJ LEHOTE Minerálny alkalický prameň pramení v&nb …

Pramene a studničky v okrese Myjava

PRAMEŇ POD BRADLOM Prameň s pitnou vodou sa nachádza na južnom svahu vrchu B …

TOPlist